Kastelgeem 2010

  Op maandagavond 28 juni 2010 herstelt de Leidse Go – club een traditie in ere, en organiseert een Castle-game. Hierbij speelt de vijfvoudige clubkampioen Andreas Drost (vierde Dan) een demonstratie-partij tegen de sterke Koreaanse Kyoungnang Kang (zevende Dan). De partij begint om half acht (19.30 uur) in het Denksportcentrum, Robijnstraat 4, Leiden.

  In een aangrenzende zaal demonstreert en expliceert  ex-clubkampioen Filip Vanderstappen (vijfde Dan) de partij live op het grote magnetische demonstratiebord. Vragen en opmerkingen zijn natuurlijk welkom. Het commentaar begint om acht uur (20.00 uur). De opgedane kennis kan in het Leidse Lakenfeest-weekend-gotoernooi op 3 en 4 juli 2010 meteen te gelde worden gemaakt (eerste prijs 200 euro).

  Alle gospelers (zowel club-leden als niet-clubleden) en ook andere belangstellenden zijn van harte welkom. Tip voor onze clubleden: neem een vriend, kennis of familielid mee !

   

  Tot maandag !

  Comments are closed.